Natasha Starr

Natasha Starr

@polish_princess69 · Polish Princess · 2009'dan beri pornostar

  • 142Videolar
  • 12Fotoğraflar
  • 2009–2026
  • 23partner
  • İlk çıkış2009
  • En yoğun yıl2015
  • 325kredi
  • AdayAVN Awards 2015
  • AdayXBIZ Awards 2017

Natasha Starr porno: anal, DP, BBC, lezbiyen, stepmom ve VR XXX videolarda Polonyalı sarışın

Natasha Starr – Polish Princess – Polonya'da doğmuş, ABD'de büyümüş bir pornostar; uzun bacakları, uzun sarı saçları, mavi gözleri ve dikenli tel dövmeleri var, Ağustos 2013'te Penthouse Pet of the Month seçildi. IAFD, Brazzers, Evil Angel, Kink, Hustler, Naughty America ve MYLF gibi stüdyolar için çektiği 325 sahneyi listeliyor: anal ve DP, BBC ve cuckold, hapishane lezbiyen sahneleri, stepmom rol yapma, VR ve JOI. Tam uzunluktaki 142 videosu tek bir FapHouse sayfasında.

  • Köken: Polonya, ABD'de büyüdü
  • Doğum günü: 10 Ekim
  • Boy: 170 cm (5 ft 7 in)
  • Göğüs: 34D (estetikli)
  • Kredi: IAFD'de 325
  • Video: FapHouse'ta 142

Natasha Starr'ı FapHouse'ta izle

Videolar: Natasha Starr XXX sahneleri

10

En bilinen sahneleri. Her gönderi FapHouse sayfasını açar.

Oyuncu
Natasha Starr
Tam videolar
142
Kanallar
Cherry Pimps, Pervmom, MYLF, Kink, Liberated Eye
2026'da yeni
21 video
Yayın platformu
FapHouse

Natasha Starr'ı FapHouse'ta izle

Fotoğraflar: Natasha Starr resimleri

12
Natasha Starr fotoğrafı 1Natasha Starr fotoğrafı 2Natasha Starr fotoğrafı 3Natasha Starr fotoğrafı 4Natasha Starr fotoğrafı 5Natasha Starr fotoğrafı 6Natasha Starr fotoğrafı 7Natasha Starr fotoğrafı 8Natasha Starr fotoğrafı 9Natasha Starr fotoğrafı 10Natasha Starr fotoğrafı 11Natasha Starr fotoğrafı 12

Daha fazla Natasha Starr videosu →

Natasha Starr hakkında

Natasha Starr fotoğrafı 15
Natasha Starr – Polonya doğumlu, 170 cm, dikenli tel dövmeleri

Natasha Starr, Polonya'da doğup Amerika Birleşik Devletleri'nde büyümüş ve Polish Princess lakabıyla çalışan bir yetişkin film oyuncusu. 10 Ekim'de doğdu; boyu 170 cm (5 ft 7 in), kilosu yaklaşık 60 kg, uzun sarı saçları, mavi gözleri, estetikli 34D göğüsleri ve çok uzun bacakları var. Dövmeleri onun imzası: sol üst kolunda dikenli tel, sağ kolunda dikenli tele sarılı kanayan bir kalp, sağ ön kolunun iç tarafında bir Marilyn Monroe portresi ve belinin alt kısmında bir tribal; ayrıca göbek piercing'i var.

IAFD'deki en eski kredisi 2009 tarihli. Yarı amatör hardcore ve fetiş çekimlerinin ardından 2012'de Brazzers'ın 'ZZ's Got Talent', Shane Diesel'in 'Big Black Mamba', Evil Angel'ın 'Evil Cuckold 6' yapımları ve Dogfart'ın Blacks On Blondes serisiyle çıkış yaptı. Ağustos 2013'te Penthouse onu Pet of the Month seçti; 2015 ise 66 krediyle en yoğun yılı oldu.

Uzun bacaklar, ön kolunda bir Marilyn Monroe dövmesi ve üç yüzü aşkın sahne: Natasha Starr fetiş çekimlerinden Brazzers, Evil Angel ve Kink'e geçti ve 2026'da hâlâ yeni sahneleri çıkıyor.

Profil notu

En çok anal ve DP ile tanınıyor – IAFD 47 anal ve 14 DP sahnesi kaydediyor; Evil Angel'ın 'BAM Blonde Anal MILFs' yapımından Archangel'ın 'Anal Warriors' gangbang'ine ve Perv City'nin DP Diva'sına kadar – ve Dogfart için 'Cuckold Sessions' ve 'Glory Hole' gibi interracial BBC ve cuckold sahneleriyle. Kink onu Device Bondage, Dungeon Sex, Fucking Machines, Foot Worship ve Hardcore Gangbang için çekti.

IAFD'de 45 lezbiyen sahnesi var: Girlsway'in 'Ana Loves Natasha'sı, Filly Films'in Nikki Hearts, Lily Cade ve Nyrobi Knights ile hapishane serisi 'Lesbian Lock-Up', Nina Hartley ile üçlüler ve Britney Amber ile 'Britney and Natasha Game Night'. Sonra Pervmom, MYLF ve Bad MILFs için stepmom ve MILF rol yapma, Naughty America ve Milf VR için VR, Liberated Eye için POV ve JOI geldi – Lehçe bir mastürbasyon dersi dahil.

2015'te AVN Awards adayıydı (Fan Award 'Hottest Ass'), 2017'de Hustler parodisi 'Donald' ile XBIZ adayı oldu ve 2015'te bir Spank Bank Technical Award kazandı. IAFD 325 oyuncu kredisi listeliyor, indexxx onu 118 sitede gösteriyor ve FapHouse'ta tam uzunlukta 142 videosu var; 2026'da da yenileri ekleniyor.

  • 325IAFD'de oyuncu kredisi
  • 66yalnızca 2015'te kredi
  • 118sahnelerinin olduğu site (indexxx)
  • 142FapHouse'ta tam video

Profil bilgisi: Natasha Starr

Ad
Natasha Starr
Diğer adları
Natasha Star, Polish Princess
Doğum günü
10 Ekim
Doğum yeri
Polonya, ABD'de büyüdü
Etnik köken
Beyaz
Boy
170 cm (5 ft 7 in)
Kilo
yaklaşık 60 kg (132 lb)
Göğüs
34D, estetikli
Saç
Sarı, uzun
Göz
Mavi
Dövmeler
İki üst kolunda dikenli tel, sağ ön kolunda Marilyn Monroe portresi, belin alt kısmında tribal
Piercing
Göbek
Aktif olduğu yıl
2009'dan beri
En yoğun yıl
2015 (66 kredi)
IAFD kredileri
325
FapHouse videoları
142
Unvan
Penthouse Pet of the Month, Ağustos 2013
Adaylıklar
AVN 2015, XBIZ 2017

Fiziksel bilgiler IAFD, boobpedia ve babepedia'dan; krediler IAFD'den; videolar ve etiketler FapHouse'tan, Ekim 2026.

Kariyer: yıl yıl Natasha Starr

6

İlk fetiş çekimlerinden 2020'lerin VR ve MILF sahnelerine.

  1. 2009–2011İlk çekimler

    IAFD'deki en eski kredisi 2009 tarihli; 2011'de Doğu Yakası'nda yarı amatör hardcore ve fetiş çekimleri yapıyor.

  2. 2012Stüdyo atılımı

    Brazzers 'ZZ's Got Talent', New Sensations için Shane Diesel'in 'Big Black Mamba'sı, Evil Angel 'Evil Cuckold 6' ve Blacks On Blondes.

  3. Ağu 2013Penthouse Pet

    Penthouse onu Ağustos 2013'ün Pet of the Month'u seçiyor; ardından Kink bondage, Fucking Machines ve Foot Worship çekimleri geliyor.

  4. 2015En yoğun yıl

    Bir yılda 66 kredi: Girlsway 'Ana Loves Natasha', anal gangbang'ler, DP sahneleri ve 'Hottest Ass' dalında AVN Fan Award adaylığı.

  5. 2016–2018Parodiler ve lezbiyen seriler

    Hustler'ın 'Donald'ı (XBIZ adaylığı 2017), 'Airtight', Nikki Hearts ve Lily Cade ile hapishane lezbiyen serisi, Cherry Pimps canlı sahneleri.

  6. 2019–2026MILF, VR ve JOI

    Evil Angel 'Anal MILFs Only', MYLF 'Oiled and Ready', Milf VR 'A Starr Is Porn', Lehçe JOI ve 2026'da Lindsay Lee ile Swappz 'Swap Tank'.

Kısaca Natasha Starr

6
  • Natasha Starr kimdir?Polish Princess olarak bilinen, Polonya doğumlu ve ABD'de büyümüş bir pornostar; 2009'dan beri IAFD'de 325 sahnesi var.
  • Nereli?Polonya'da doğdu, Amerika Birleşik Devletleri'nde büyüdü; Lehçe bir JOI sahnesi bile çekti.
  • Boyu kaç?170 cm (5 ft 7 in), yaklaşık 60 kg, estetikli 34D göğüsler, uzun bacaklar, sarı saçlar ve mavi gözler.
  • Neyle tanınıyor?Anal ve DP, BBC ve cuckold sahneleri, hapishane lezbiyen serileri, stepmom MILF rol yapma, Kink BDSM, VR ve JOI.
  • Kaç videosu var?IAFD 325 oyuncu kredisi listeliyor; FapHouse'ta tam uzunlukta 142 videosu var ve 2026'da yenileri yüklendi.
  • Nerede izlenir?FapHouse'ta; 142 videosu tek bir pornostar sayfasında. Buradaki her düğme o sayfayı açar.

Yıllara göre: Natasha Starr kredileri

Her yıl için bir sütun – sütun ne kadar yüksekse IAFD o yıl için o kadar çok sahnesini listeliyor.

En yoğun yıl201566 kredi
Krediler 2009–2026325kredi
Kredili yıllar2009–202618

IAFD'de çıkış yılına göre oyuncu kredileri (Ekim 2026): toplam 325, bunların 66'sı 2015'te; FapHouse yeni sahnelerini eklemeye devam ediyor – 2026'da şimdiye kadar 21.

Yapım arşivi

37

Bazı sahneleri, yılı ve stüdyosuyla.

Çalıştığı stüdyolar: Brazzers, Evil Angel, Hustler, Penthouse, Naughty America, Kink, Dogfart, Reality Kings, Mofos, 21Sextury, DDF Network, Blowpass, MYLF, Pervmom, Team Skeet, Swappz, Devil's Film, New Sensations, Jules Jordan, Girlsway, Girlfriends Films, Filly Films, Fantasy Massage, Perv City, Archangel, Pure Play Media, Mile High, Pulse Distribution, Woodman Casting X, Cherry Pimps, Liberated Eye, Milf VR, ATK Galleria, Top Web Models, Pornstar Platinum, Doghouse Digital, Adult Time

Kategoriler: temaya göre Natasha Starr porno

8

Kredileri, etiketleri ve başlıklarına göre tanındığı sahne türleri.

Sahne etiketleri

35

FapHouse'taki 142 videosundan etiketler – bir videoda birden fazla etiket olabilir.

  • #Blonde56
  • #Lesbian50
  • #Nude47
  • #Pornstar41
  • #Blowjob38
  • #MILF38
  • #BigTits31
  • #EatingPussy31
  • #Threesome30
  • #POV29
  • #Ass27
  • #BigAss24
  • #Interracial24
  • #SexToy18
  • #BBC17
  • #Tattoo17
  • #Cumshot17
  • #DeepThroat15
  • #Facial15
  • #Fingering15
  • #Handjob14
  • #Prison14
  • #Orgy13
  • #DoggyStyle13
  • #Stockings11
  • #Anal11
  • #Riding10
  • #JOI8
  • #Strapon8
  • #Gangbang7
  • #FootFetish7
  • #DoublePenetration6
  • #Femdom4
  • #Footjob4
  • #FuckingMachine2

Partnerleri

23

En sık sahne paylaştığı oyuncular.

  • Nina Hartley
  • Nikki Hearts
  • Lily Cade
  • Kelly Styles
  • Nyrobi Knights
  • Totally Tabitha
  • Moe Johnson
  • D. Wise
  • Christie Stevens
  • Lotus Lain
  • Britney Amber
  • Lindsay Lee
  • Bailey Brooke
  • Shane Diesel
  • Jack Napier
  • Sean Michaels
  • Nikita Bellucci
  • Krissy Lynn
  • Kate England
  • Lacy Lennon
  • Levi Cash
  • Prince Yahshua
  • Mark Wood
CANLI

Uzun bacaklı dövmeli sarışınlar şu an kamerada

Natasha Starr'ın sahneleri kayıtlı, ama şu dakikada kolları dövmeli uzun boylu sarışın kadınlar canlı yayında. Bir oda seç ve merhaba de.

Kamerada bir sarışın seç →

SSS: Natasha Starr hakkında sorular

15
  1. Natasha Starr kimdir?

    Polish Princess olarak bilinen, Polonya doğumlu ve ABD'de büyümüş bir yetişkin film oyuncusu – uzun boylu, sarışın, mavi gözlü, dikenli tel dövmeli – ve Penthouse Pet of the Month (Ağustos 2013).

  2. Natasha Starr nereli?

    Polonya'da doğdu ve Amerika Birleşik Devletleri'nde büyüdü. Lehçe konuşuyor ve Liberated Eye için Lehçe bir mastürbasyon dersi bile çekti.

  3. Natasha Starr'ın doğum günü ne zaman?

    Doğum günü 10 Ekim. Veritabanları yıl konusunda farklı bilgi veriyor, bu yüzden bu sayfada yalnızca gün yer alıyor.

  4. Natasha Starr'ın boyu kaç?

    170 cm (5 ft 7 in), yaklaşık 60 kg; estetikli 34D göğüsler, uzun bacaklar, uzun sarı saçlar ve mavi gözler.

  5. Natasha Starr'ın hangi dövmeleri var?

    Sol üst kolunda dikenli tel, sağ üst kolunda dikenli telli kanayan bir kalp, sağ ön kolunun iç tarafında Marilyn Monroe portresi, belin alt kısmında bir tribal ve kalçalarının üstünde küçük elmaslar; ayrıca göbek piercing'i.

  6. Natasha Starr Penthouse Pet oldu mu?

    Evet – Ağustos 2013'ün Penthouse Pet of the Month'u.

  7. Natasha Starr ödül kazandı mı?

    2015'te AVN Awards (Fan Award 'Hottest Ass') ve 2017'de XBIZ Awards (Hustler için 'Donald' parodisi) adayıydı; 2015'te bir Spank Bank Technical Award kazandı.

  8. Natasha Starr kaç sahne çekti?

    IAFD 2009'dan beri 325 oyuncu kredisi listeliyor, bunların 66'sı 2015'te; FapHouse'ta tam uzunlukta 142 videosu var ve 2026'da hâlâ yenileri ekleniyor.

  9. Natasha Starr anal ve DP yapıyor mu?

    Evet – IAFD 47 anal ve 14 DP sahnesi kaydediyor; aralarında Evil Angel'ın 'BAM Blonde Anal MILFs', Archangel'ın 'Anal Warriors' gangbang'i ve Perv City'nin DP Diva'sı var.

  10. Natasha Starr BBC ve interracial sahneler çekiyor mu?

    Evet – Dogfart'ın Blacks On Blondes, Cuckold Sessions ve Glory Hole serileri, Shane Diesel'in 'Big Black Mamba'sı ve birçok interracial orji.

  11. Natasha Starr lezbiyen sahneler çekiyor mu?

    Evet – 45 lezbiyen sahnesi: Girlsway'in 'Ana Loves Natasha'sı, Nikki Hearts ve Lily Cade ile Lesbian Lock-Up hapishane serisi, Nina Hartley ile üçlüler ve Britney Amber ile sahneler.

  12. Natasha Starr'ın VR pornosu var mı?

    Evet – aralarında 'Dressing Room' (2026) bulunan Naughty America VR sahneleri ve Milf VR'ın 'A Starr Is Porn'u.

  13. Natasha Starr kimlerle çalıştı?

    Nina Hartley, Nikki Hearts, Lily Cade, Nyrobi Knights, Kelly Styles, Totally Tabitha, Lindsay Lee (Swappz 'Swap Tank'), Bailey Brooke, Britney Amber, Shane Diesel, Jack Napier ve diğerleri.

  14. Natasha Starr OnlyFans'ta mı?

    Profil bilgilerinde OnlyFans natashastarr69, Instagram polish_princess69 olarak geçiyor ve birçok kişi Natasha Starr OnlyFans leak veya çıplak fotoğraflarını arıyor. Tam uzunluktaki stüdyo sahneleri – 142 video – FapHouse'ta; bu sayfadaki düğmeler orayı açıyor.

  15. Natasha Starr porno videoları nerede izlenir?

    FapHouse'ta – bu sayfadaki her düğme oradaki 142 tam videolu pornostar sayfasını açar.